ندای آغاز

کنفرانس MENA Forum سامسونگ با محوریت یکپارچه‌سازی ابزارهای هوشمند برگزار شد - ندای آغاز

کنفرانس MENA Forum سامسونگ با محوریت یکپارچه‌سازی ابزارهای هوشمند برگزار شد ۳۰ بهمن ۱۳۹۶

کنفرانس MENA Forum سامسونگ با محوریت یکپارچه‌سازی ابزارهای هوشمند برگزار شد


سامسونگ الکترونیکس امروز در کنفرانس خاورمیانه و شمال آفریقا از چشمانداز خود در حوزه اینترنت اشیا رونمایی کرد که هدف آن همکاری نوآورانه در راستای خلق تجربهای روان، هماهنگ و هوشمند برای ساده کردن زندگی مصرفکنندگان محصولات مختلف اعلام شد. سامسونگ در کنفرانس سالانه خاورمیانه و شمال آفریقای خود (MENA Forum 2018) درباره راهبردش برای توسعه حوزههای کاربردی اینترنت اشیا با استفاده از هوش مصنوعی و SmartThings توضیح داد که میتوانند دستگاههای متصل سامسونگ را با هم یکپارچه کنند.

شرکت سامسونگ علاوه بر هدفگذاری برای آماده کردن تمامی محصولاتش در جهت اتصال به اینترنت اشیا تا سال ۲۰۲۰، همچنین اعلام کرد که همه این محصولات هوشمند نیز خواهند شد. شرکت کره‌ای میخواهد با وارد کردن دستیار هوشمند «بیکسبی» در تمامی دستگاههای خانگی و هوشمند، همه محصولات خود را بصورتی هوشمند کند که امکان شخصیسازی برای کاربر را داشته و در نتیجه کارهای روزمره را برای او سادهتر کند.

در این نشست محصولات اصلی و جدید سامسونگ از جمله تلویزیون ۸۵ اینچی QLED 8k، ماشینلباسشویی کوییک درایو و موبایل هوشمند گلکسی A8 نیز رونمایی شدند. علاوه بر این محصولات جدید، سامسونگ همچنین توضیح داد پلتفرم SmartThings چطور تمامی دستگاهها را شامل شده و بصورتی روان آنها را در یک پلتفرم و روی یک فضای ابری به هم متصل میکند تا امکان دسترسی به آنها از طریق یک اپلیکیشن جهانی فراهم شود.

«سانگوان میانگ»، مدیر بخش خاورمیانه و شمالآفریقای شرکت سامسونگ در این باره گفت: 

«تمایل ما به نوآوری مداوم، ریشه در علاقهما برای تبدیل مفاهیم به واقعیتها دارد. در سالهای اخیر اینترنت اشیا پیشرفت قابل توجهی داشته است و ما به عنوان شرکت نوآور در این عرصه وظیفه داریم برای پذیرش سریعتر اینترنت اشیا تلاش کنیمچیزی که امروز معرفی کردیم تجربهای از اینترنت اشیا در مقیاس واقعی بود که نشان داد چطور میتواند با زندگی هر روزه ما تلفیق شودما با وارد هوش به اینترنت اشیا میخواهیم زندگی کاربران را ساده و غنیتر کنیم. ما قدمهای معناداری به سمت ایجاد جهانی کاملا متصل برداشتهایم که در عین حال هوشمند و قابل شخصیسازیهم باشد

تلویزیونهای QLED

سامسونگ در این رویداد همچنین از نوآوریهای فنی در زمینه اتصالی روان در جدیدترین سری تلویزیونهای خود نیز رونمایی کرد. سامسونگ گفت که تلویزیون QLED 8K مجهز به اولین فناوری جهان برای هوش مصنوعی ۸K خواهد شد که آن را به دستگاهی تعاملی و خلاق تبدیل میکند. فناوری هوش مصنوعی بکار رفته در تلویزیون QLED 8K سامسونگ از ماشین یادگیری برای تحلیل محتوا و تقویت خودکار رزولوشنهای پایین به کیفیت ۸K استفاده میکند. با بهرهمندی از قابلیتهایی مانند تقویت جزییات، کاهش نویز، احیای گوشهها و تنظیم خودکار صدا، تلویزیون QLED 8K تجربه دیداری کاربر را به بهترین حالت رسانده و هر نوع محتوایی را از هر منبعی به تصویری با کیفیت ۸K تبدیل میکند.

شرکت سامسونگ همچنین SmartThings را برای سری تلویزیونهای خود معرفی کرد که به کاربر امکان میدهد بدون مشکل تلویزیون را به دیگر دستگاههای خانه متصل کند. با استفاده از این پلتفرم، تلویزیون به داشبوردی برای کنترل کل اکوسیستم محصولات سامسونگ در خانه تبدیل شده و از طریق آن کاربر میتواند همه دستگاهها را کنترل کند.

سامسونگ همچنین از ساندبار NW700 Sound+ خود در کنفرانس امروز رونمایی کرد. صدای این دستگاه میتواند تجربهای فراگیر را عرضه کند. ساندبار NW700 Sound+ با استفاده از انواع قابلیتهای تقویت صدا، صدایی دینامیکی و هدفمند را پخش میکند. طراحی این دستگاه نیز بسیار زیبا و چشمگیر بوده و میتوان آن را براحتی روی دیوار نصب کرد. این دستگاه با سه حالت صدای استاندارد، فراگیر و هوشمند میتواند تجربه شنیداری کاربر را تغییر داده و یک سیستم سینمای خانگی پیشرفته را متناسب با نیازهای کاربر ایجاد کند.

تعریفی تازه از زندگی متصل

کنفرانس امسال سامسونگ نمایشی بود از مجموعهای متمایز از لوازم خانگی که هوشمند شده بودند. این محصولات به کاربران امکان خواهند داد زندگی بدون مشکل را در یک خانه متصل تجربه کرده و این تجربه را با اینترنت اشیا تقویت کنند.

محصول دیگری که برای اولینبار در منطقه خاورمیانه و آفریقای شمالی معرفی میشد، ماشینهای لباسشویی کوییکدرایو با امکان اتصال به اینترنت اشیا بود که به کاربر امکان میدهد تا چرخه شستشوی لباسهای خود را از طریق دیگر دستگاههای متصل خود شروع یا متوقف کرده و حتی روی آن نظارت داشته باشد. ماشینهای لباسشویی کوییک درایو همچنین مجهز به دستیار هوشمند سامسونگ هستند که با استفاده از هوش مصنوعی بهترین گزینه شستشو را به کاربر پیشنهاد میدهد.

دستگاه تهویه هوای Wind-Free سامسونگ نیز برای اولین بار از سیستم خنک کننده دو مرحلهای استفاده میکند که علاوه بر کاهش قابل توجه مصرف انرژی، امکان کنترل از راه دور از طریق وایفای را هم دارد.

نکته نهایی اینکه سامسونگ با معرفی فامیلی هاب (Family Hub) خود نشان داد که واقعا متعهد به هوشمندسازی اینترنت اشیا است. فامیلیهاب علاوه بر کاربردهای پیشرفته خود اکنون مجهز به بیکسبی و تایید هویت صوتی است که بر همین اساس میتواند اطلاعاتی شخصی شده را برای هرکدام از اعضای خانواده و متناسب با ترجیحات آنها عرضه کند. این محصول همچنین با استفاده از یادگیری ماشینی میتواند ترجیحات غذایی و محدودیتهای رژیمی کاربر را هم یاد گرفته و بر اساس مواد غذایی موجود، غذاهایی را به کاربر پیشنهاد دهد.

تلفیق فناوری با هوش در دستگاههای هوشمند

سامسونگ همچنین از یک اکوسیستم محصولات موبایلی رونمایی کرد که برای تسهیل تجربه کاربری طراحی شدهاند. این فناوریها حول دستگاههای هوشمند شخصی ایجاد شدند که با استفاده از بیکسبی و SmartThings یک مجموعه منسجم را تشکیل داده و امکان تجربهای هوشمند و روان را فراهم میکنند.

مجموعه موبایل‌های گلکسی سامسونگ اکنون علاوه بر کارکردهای بیکسبی، قابلیتهای پیشرفته دیگری را هم دارند. از جمله محصولات این حوزه که در کنفرانس امروز به نمایش گذاشته شد گوشیهای گلکسی نوت ۸، S8 و عضو جدید A8 بودند که در ماه ژانویه ۲۰۱۸ رونمایی شده بود. این محصول توانست با فناوریها و قابلیتهای پیشرفته خود دنیای گوشیهای مقرون به صرفه را متحول کند.

اما CUE سامسونگ نیز یک لایه جدید به اکوسیستم موبایلی این شرکت اضافه کرد. کیو (CUE) اولین فروشگاه محتوای دیجیتالی سامسونگ است که بصورت انحصاری برای خاورمیانه و شمال آفریقا راهاندازی شد. فروشگاه کیو سامسونگ در واقع کتابخانهای فراگیر از موسیقی برای استریم یا دانلود است که گلچینی متنوع از هر نشریات محلی و منطقهای و هزاران زنگ گوشی را در خود جای داده است.

نکته نهایی آنکه اکوسیستم سامسونگ با اتکا به SmartThings فناوریهای پوشیدنی را هم ارتقاء داده است، بصورتی که کاربران میتوانند دستگاههای متصل خود را با چند ابزار پوشیدنی پیشرفته کنترل کنند. این اکوسیستم همچنین شامل محصولاتی مانند Gear 360, Gear VR و DeX هم میشود که همه آنها در SmartThings با هم یکی میشوند.

لازم به اشاره است که نماینده دیجیاتو در رویداد MENA Forum 2018 حضور دارد و به زودی گزارش کامل‌تری از آن را در دیجیاتو و روزیاتو خواهید خواند.

The post کنفرانس MENA Forum سامسونگ با محوریت یکپارچه‌سازی ابزارهای هوشمند برگزار شد appeared first on دیجیاتو.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

بیوگرافی نویسنده

سید علی موسوی هستم. هنرآموز هرنستان کاردانش شهیدان آرمین ناحیه 6 مشهد، به طراحی و توسعه سایت علاقمندم. امیدوارم مطالب سایت براتون جذاب باشه.

مشاهده تمامی 5475 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

۲۱۱ دیدگاه ارسال شده
 • Ratdgh گفت:

  素晴らしくオシャレな京都BALに行ってきました。 ただ、民主党などは廃案を目指す方針を変えていないうえ、実質的な審議が始まる前に修正の考え方が示されたことで反発を強めていて、与党側の理事の1人は、週明けに開かれる理事懇談会で修正を巡る一連の発言を撤回することになるという見通しを示しました。 水曜どうてちょう リフィル
  6月、もう1週間過ぎましたね~ここのところどんどんと忙しくなってきて、その上お勤めの方の研修やら監査やら(私のせいで再監査になった、涙)頭が追いつかないこの頃です。 ありえんだろーと思う設定で、ありえんよ・・・君たち・・・と突っ込みたい性格のキャラクターには全く共感とか好感とか沸かないし・・・とにかく「非現実的」すぎて唖然とする話なんだけど・・・。
  逃げるは恥だが役に立つ みくりメイク その後、ヤマトやタケルは、様々な問題や事件を乗り越えながら仲間をつくり、力を合わせ暴力に支配された子供だけの街に秩序を築いていく。 クレマン・ジャヌカンの 鳥の歌 をやるんだそうだ。
  韓 ドラ 太陽 の
  アプローチの庭にはいろんな花が咲いていて緑が綺麗。 しかもこの写真のソンドラ・ロックは記憶にないのですが。 星 から 来 た あなた cd
  テレビも何かつまらないので、母にポータブルdvd プレーヤーを借り、台詞も覚えちゃうほど何故かリーガルハイにはまる 合間合間に術前検査やら内診でそれなりに忙しく過ごしました。 サーフィンや釣りなど、彼が得意な趣味やこだわりを紹介する番組になるのでは? これまでとは違った魅力を引き出したいんだろう」(テレビ局幹部) 昨年۷月放送の『スマスマ』特別版では、桐谷健太と濱田岳が木村をキャンプに連れだすという企画が、それまで۱ケタ続きだった視聴率の中で۱۰・۴%を記録。
  ワンピース dvd box 高橋知己バンドでは滅多に聴けない「黄色い声援が」・・・・(0^^0)この声援に応えるべく又演奏のテンションが上がり、その演奏に又黄色い声援が飛び交い。 パク・ソジュンは۸月に公開される映画「青年警察」で熱演を繰り広げる。
  太陽 の 末裔 dvd

 • Rateyw گفت:

  唯一、三重県にあるUMOプロジェクトが回収できることを知り、当方の費用負担で送ることに致しました。 同行者を失った一人は「私が殺したようなものだ」。 ドクター x 動画 スペシャル
  「逃げるは恥だが役に立つの迫田英典と、ヤンキー松井の個人インタビューを取ってきたマスコミには、しっぽ籠池が会見に応じる」。 特に後半のゴスペルコーラスが豊かなサウンドと調和し、耳を釘付けにする曲だ。
  黄金 の 虹 夫婦で۳۰۰۰円分購入して۶۸۰円の当たり。 その説明責任から逃げまくっているのが安倍晋三氏である。
  逃げるは恥だが役に立つ ドラマ 夫
  明晰な頭脳、優しい心、見たものすべてを完璧に記憶する特殊能力を兼ね備えている。 「彼女は嘘をとても愛してる」は、同名の日本漫画をリメイクした作品。 逃げるは恥だが役に立つ ドラマ 夫
  ۲۰۱۶年の「W-二つの世界」視聴率۱۳٫۸%でイジョンソク自己最高視聴率を更新した。 http://www.newstown.co.kr/news/articleView.html?idxno=286241。
  星 から 来 た 「必ず勝ちましょう」 ic3uzXxEuKDVD「主君の太陽」というのを、ママがたまたま借りてきましたが、これは宮澤智秀が「太陽」という神からのメッセージです。 人気ブログランキングへ———-今週号の週刊朝日の表紙に「天皇陛下の終活」って書いてあるのを見てさすが反日の朝日だと思いました。
  黄金 の 虹

 • به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.
  
  
  برچسب ها
  یخچال زباله فضایی آیفون ایکس 10 میتسوبیشی لنسر 2017 سوپرنوا میتسوبیشی میراژ 2017 ماه کامل تست مقاومت زباله های فضایی یخچال هوشمند نمایشگر آیفون لپ تاپ ایسوس سوپرمون فرار از زندان مشکل اینترنت مشخصات گلکسی ای ۸ جدید فاکس سلامت پوست ابرنواختر میتسوبیشی ای اس ایکس 2017 ابرنواختر در کهکشان راه شیری تثبیت کننده تصویر خودرو هیبریدی موتورولا موتو زد 2 فورس نمایشگر اولد هارمن کاردن اگزینوس 7 ال نینو فالور ام وی ام توقف تولید پراید هشتگ توقف تولید خودروهای بی کیفیت بازی زولا پردازنده اگزینوس کوله پشتی مرکز ماهر جبرا تبلت اچ پی نوکیا 2 سلاح لیزری ایرباد آپدیت جدید اینستاگرام استاندارد خودرو به روز رسانی اینستاگرام بازدید تبلت لنوو اسکایپ قطعی اینترنت مینی کوپر خطرناک ترین موجودات جهان ربات خانگی هلیوم جهان قلم اس پن سید ابوالحسن فیروز آبادی نجوم اچ ام دی عجیبترین حیوانات شورای عالی فضای مجازی مسواک هوشمند مکانیک کوانتومی فضاپیمای اسیریس رکس S pen کوانتومی عکس زمین و ماه حفره امنیتی فضاپیمای OSIRIS-REx مکانیک کوانتوم ویندوز 7 کانال های تلگرام حیوانات S Pen سامسونگ کوسه نوکیا آشا سریال Prison Break دستبند موجود عجیب قیمت میتسوبیشی اوتلندر مینی تکنولوژی HDR مینی کانتریمن عکاسی HDR دستبند امنیتی سریال فرار از زندان موجودات عجیب عطسه ماشین خودکار mini sneeze خرید آنلاین کوسه باستانی ماهی لپ تاپ سامسونگ Prison Break ماهی غول پیکر اتفاقات باورنکردنی ماشین خودران کیف سامانه خورشیدی عینک واقعیت افزوده گرم شدن کره زمین گوشی فیک پروژکتور سونی گجت فروشگاه فضاپیمای کاسینی گوشی جدید وان پلاس Vuzix RoboBees مجیک لیپ بازار موبایل ایران تکنولوژی‌ واقعیت افزوده لاین انرژی تجدیدپذیر عکس فضایی اپل آیفون 9 اندروید ویر حس‌گر اثر انگشت سلامت اندروید ویر 2 نینتندو سوئیچ تغییرات آب و هوا مشتری بلک بری خودروی نیروی انتظامی ربات به جای انسان تشعشعات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان ایمو عمر باتری تکنولوژی کشاورزی کشاورزی پرچمدار سونی ماشین پلیس شرکت کارمانیا دوجی پلیس امواج رادیویی بهمن موتور ساعت هوشمند ال جی بوستون داینامیک موتورولا حشره ربات امواج وای فای پیش فروش گوگل دو بهترین باتری رانندگی خودکار دانلود مسنجر لاین ماوس بی سیم شیائومی می 7 مرکز خدمات موبایل سامسونگ هیوندای آی 10 ماژول های موتو مود امکانات جدید تلگرام اگزینوس 9810 خودروی پیکاپ وانت بروزرسانی تلگرام کیا موتورز razer ces 2018 لاجیتک مرکز خدمات موبایل خودروهای بی کیفیت آپدیت جدید آیفون قهوه گرم شدن زمین مرکز خدمات samsung گرمای هوا لیفان عبور سیارک اپل آیفون 6 ماگ Segway گمرک تصویر فضایی تویوتا آوالون ساعت هوشمند کاسیو اپلیکیشن لاین گرافن تلگرام مک آمازون اکو تلسکوپ فضایی هابل کاسیو دانلود اپلیکیشن لاین تلگرام کامپیوتر کربن سونی اکسپریا هاوربرد تلگرام آی او اس الماس ضد گلوله تلگرام اندروید تصاویر فضا آینده سلفی هاوربرد رباتیک toyota ces 2018 کوانتوم دات سیارک بنو اینترنت ماهواره ای دل xps 15 ماژول موتورولا تلویزیون هایسنس امنیت خاورمیانه شرایط واردات خودرو زحل کوالکام اسنپدراگون 835 فیلترینگ هوشمند دنباله دار چریوموف اینترنت رایگان ماژول گوشی موتو زد Renault Koleos آموزش گوگل کروم مانیتور دل نیاگارا تکنولوژی شارژ Hisense ces 2018 تلویزیون 4k اخبار امنیت ترفندهای گوگل کروم هدفون بیسیم سونی بازی های جدید موزیک لنز تله فوتو مونتاژ مانیتور سامسونگ منظومه ی شمسی شرکت بویینگ سامسونگ گلکسی ای 5 سیگنال شبکه تلفن همراه سامسونگ گلکسی ای 5 2017 آسان موتور لنز دوربین دوربین DSLR فناوری QLED سامسونگ موسیقی لپ تاپ دل XPS 13 سیاره زحل آنر ۸ گوشی هوشمند آنر 8 خانه قمر زحل سیلیکون ولی بویینگ بهترین گوشی های زیر یک میلیون و پانصد fcc مرورگر موبایل پردازنده 7 نانومتری موشک فالکون 9 سیستم عامل اکسیژن اپل ایرپاد هواوی جدید آمازون وان پلاس 3 وان پلاس 3 تی هدفون بلوتوث آزمایشگاه خلاقیت سامسونگ اپل استور عملیات فرود فالکون 9 سلامتی تپسی گردشگری دیوایس کنترل از راه دور خودآگاهی ریموت‌ کنترل مسافرت ریموت کنترل هوشمند هواوی پی 20 پلاس راکت فالکون 9 شورای رقابت عربستان لوازم خانگی امنیت اندروید اتصال گوشی به کامپیوتر امنیت آیفون فایر فاکس نرم افزار آیفون قیمت سایپا کوییک محصول جدید سایپا نرم افزار اندروید آبشار نیاگارا مرورگر سامسونگ تاریخ امنیت آی او اس فیلتر فروشگاه اپل DS Culture دوربین واقعیت مجازی اپلیکیشن گوگل برترین مرورگر موبایل اثر هنری گوگل دی دریم گوشی مقاوم madcatz ces 2018 نیکون گوشی اچ تی سی Latitude 5000 قاچاق گوشی تماس از بستر وای فای سامسونگ گیر وی آر SR-71 Blackbird تاریخچه لپ تاپ Latitude 7000 اپلیکیشن واتس اپ گوشی قدیمی وای فای ماه و زلزله خرید گوشی خودروسازی ایران بازی های کامپیوتری عکس شگفت‌انگیز مایکروسافت سرفیس بوک مایکروسافت سرفیس بوک 2 عکس های علمی blackberry ces 2018 صادرات فروشگاه آنلاین هیوندای آزرا لاکهید مارتین ارتباط با فرازمینی ها بنگ اند اولافسن پیش فروش دنا پلاس Hyundai ces 2018 موجودات فرازمینی گوشی جدید موتورولا قوانین مکانیک کوانتوم Volkswagen ces 2018 بازی واقعیت افزوده اعماق دریا زمین و ماه هدفون بیسیم شارژ سریع 4 کوالکام واتس اپ در کامپیوتر گوشی جدید ویوو نسل جدید لپ تاپ Dell Latitude 5000 دانلود واتس اپ گوشی موتورولا حالت‌های کوانتومی واتس اپ آیفون مستند Unacknowledged ذرات کوانتومی سقوط بیت کوین تکنولوژی شارژ سریع کوالکام X-Plane پژو 2008 بهترین تصاویر علمی SteelSeries انتوتو نسل هشتم پردازنده های اینتل صغحات تکتونیکی بنچمارک AnTuTu تصاویر خیره کننده تصاویر علمی بنچمارک انتوتو هدبند هدست گلکسی ای 8 آمار اندروید Coca Cola کیبورد گیمینگ قدرت سیگنال کیا اسپورتیج 2017 کیا پیکانتو کیبورد مکانیکی کوکا کولا گلکسی ای 5 کیا سورنتو ژاپن میزو 15 پلاس هدست گیمینگ شفق قطبی لپ تاپ مایکروسافت کاوشگر مریخ موجود فضایی خودروسازی در ایران دوربین سه بعدی بازی های ایرانی Hyundai Azera عکس دیدنی سنگ فضایی خورشیدگرفتگی کامل ذخایر آبی مریخ تلسکوپ هابل طرح رجیستری گوشی‌های موبایل آب در سیاره مریخ هدبند هوشمند آدم فضایی رجیستری بازار موبایل داروی ضد پیری اجرام فضایی طرح رجیستری موبایل حیات مریخی گروه صنعتی ماموت ماشین پلیس ایران تکنولوژی واقعیت افزوده اپل اشیای ناشناس پرنده رندر اجساد مومیایی اسنپدراگون کوالکام عکسهای پرچمدار اچ تی سی دستیار صوتی هوشمند ایسوس زنفون 5 نینتندو نمایشگر 8K تراشه موبایل بهترین تکنولوژی های سال 2017 آثار علمی تاریخی ساعت هوشمند هواوی مونوپاد تلفن مخصوص کودکان شارژر همراه سی پی یو ساعت هوشمند کودکانه اسنپدراگون 660 نوکیا 8 سیستم عامل تاریخچه نمایشگاه CES هدست واقعیت افزوده مشاهده یوفو در آسمان لاغری با تغذیه جنرال موتورز گوشی های ارزان MIUI 9 کرمانشاه تبلت شیائومی نقش تغذیه در لاغری ال جی وی 40 وزارت صنعت قیمت پراید شیائومی MIUI 9 لاغری وزارت دفاع آمریکا فروش اقساطی ایران خودرو گوشی ایسوس رژیم لاغری نمایشگر oled موجودات بیگانه چیپست موبایل گوشی جدید شیائومی کشور چین کاهش وزن نمایشگر ال جی استور مایکروسافت ساعت هوشمند چینی سونی اکسپریا ایکس زد 1 کامپکت لپ تاپ وایو کروم او اس جایگزین تلگرام هتل سیاره مشتری سونی اکسپریا ایکس زد 2 کامپکت گل آینه هوشمند ناو جنگی وایو عکاسی سلفی سازمان فضایی روسیه بهترین هدفون های بی سیم ارسال گردشگر به فضا عمران اپل آیفون 7 ساینا Kirin 970 اپل آیفون 8 پلاس هدفون Jabra Elite Sport روسیه ساندار پیچای آسیاتک نیروی دریایی بریتانیا استوری اینستاگرام پاور بانک دوربین گوشی کروم بوک ایسر صدا ضبط صدا ساعت هوشمند جدید هواوی DJI Osmo Mobile فروش نقدی محصولات ایران خودرو شارژر قابل حمل تصاویر گیف سنسور دوربین دوربین حرفه ای نیروی دریایی روسیه تولید بنز در ایران گلخانه ابر ماه گرفتگی قمر زمین گیاه کروم بوک 11 تبدیل صدا به متن لامپ هوشمند دایملر ورزش شیائومی ردمی 3 اس شرایط فروش خودروهای نیسان بهترین گوشی های بازار نمایشگر 4K HDR شیائومی می 5 سی شرایط فروش میتسوبیشی میراژ ساعت هوشمند گارمین کراس اوور گوشی نوکیا شرایط فروش نیسان ایکس تریل نمایشگر 5K شیائومی می پد 3 نمایشگر 4k شیائومی می 5 اس پلاس شب یلدا شیائومی می 5 شرایط فروش میتسوبیشی ASX اچ پی اسپکتر اچ پی اسپکتر ایکس 360 2017 شرایط فروش میتسوبیشی اوتلندر شرایط فروش میتسوبیشی لنسر لپ تاپ اچ پی چنگال هوشمند شیائومی می 5 اس هایما اس 5 شیائومی می مکس آب آشامیدنی اپلیکیشن ناوبری Waze نیسان جوک شیائومی می نوت اپلیکیشن مسیریابی اندروید شیائومی می نوت 2 گوشی جدید چینی اپرا برنامه های مسیریابی کامپیوتر All In One دانشمند نیسان ایکس تریل گوشی جدید آنر خدمات پس از فروش هواوی نوکیا 5 شرایط فروش نیسان جوک نمایشگر فوق عریض شیائومی می مکس 2 شرکت جهان نوین آریا شیائومی می میکس اپلیکیشن مسیریابی یخچال هوشمند ال جی هواوی انجوی نمایشگر منعطف ال جی واچ استایل شیائومی ردمی نوت 4 امنیت پسورد پول مجازی intel ces 2018 گوگل پیکسل ای ام دی شیائومی ردمی نوت 4 ایکس وایت برد دیجیتالی نوبیا بیگانه ها رمز عبور مودم شیائومی ردمی نوت 3 سونی اکسپریا ایکس زد شیائومی ردمی 4 ای ورزش و لاغری قیمت پراید خارج از ایران AMD شیائومی ردمی پرو افزونه کروم amd ces 2018 شیائومی می میکس 3 مشاهده یوفو در ایران اولد شیائومی ردمی نوت 5 ای خورشید شیائومی می 4 تولید هیوندای در ایران کمربند هوشمند آتاری نمایشگر رول شونده زمستان شیائومی می 4 اس خودروهای هیوندای در ایران کیسه هوا نمایشگر یوفولوژی پرچمدار جدید سونی سالمندان صفحه نمایش ناامن‌ترین پسوردهای کاربران شیائومی می 2 کتاب شیائومی می 3 تولید هیوندای النترا کمربند صفحه نمایش منعطف خودروی برقی Gear IconX بلندگوی بی سیم ویدیو گوشی های 2017 چراغ هوشمند کولکام لای فای موتورولا موتو زد 2 شرکت های واردکننده آیفون مخصوص بازی مانستر WhatsApp گجت نیوز کیا سراتو آپشنال استارت آپ دارک وب خالکوبی سراتو سایپا alien ارز رمزنگاری شده بلک بری کی وان بلاک چین شهر هوشمند وب سیاه سیستم صوتی فیلتر واتس اپ هواوی پی 10 پلاس گرم کردن موتور فروش رنو ساندرو استپ وی رایتل گرم کردن خودرو در روزهای سرد مخابرات بیشترین کلمات جستجو شده در گوگل گوشی پرچمدار خودروی جدید سایپا nissan ces 2018 آیفون 8 هواوی پی 10 یادگیری تایپ با مغز آپدیت اندروید واردکننده رسمی آیفون اتصال مغز کاهش تولید آیفون رنو ساندرو استپ وی کاهش فروش آیفون خواندن سیگنال های مغزی قیمت اینترنت مصر باستان عکس هوایی کیبورد Synaptic Hyundai Santa Fe پتنت ساعت هوشمند سامسونگ تکامل سامسونگ اگزینوس جاودانگی هواوی میت بوک دی Samsung QLED TV هیوندای سانتافه 2017 حسگر اثرانگشت ناو هواپیما بر nanoleaf فروشگاه هواوی اسنپدراگون 630 کشاورزی نوین سیاره کوتوله سرس عجیب ترین ربات ها افزایش طول عمر لپ تاپ هواوی میت بوک تراشه اگزینوس htc Vive فضاپیمای دان ناو هواپیمابر سامسونگ گیر اس بیماری هرزه‌خواری پهپاد شرایط فروش محصولات کرمان موتور تنفس باریکترین لپ تاپ ویرلپول چشم سراتو رادار گریز تصاویر زمین از فضا بیماری های عجیب تلویزیون های QLED سامسونگ کورتانا گجت های پوشیدنی Jac S5 گوشی vivo جک اس 5 ژنتیک انسانی طول عمر شرایط فروش جک اس 5 مایکروسافت کورتانا بیماری جستجو جیلبریک سیاره مریخ پیشرانه LTE جک آزمایش هسته ای بارش برف انفجار هسته ای برف جگوار قطب جنوب جک جی 4 شرکت گوگل برترین پیشرانه ها مریخ نورد کنجکاوی دوربین هواوی میت 10 ایدرو رنو در ایران اینفینیتی رنو ساندرو نشانه حیات در مریخ عکس jac قرارداد رنو با ایدرو سلاح هسته ای ایکس باکس وان ایکس مقاومت در برابر زلزله مایکروسافت سرفیس لپ تاپ گوشی‌های بدون جک هدفون موتور رئیس جمهور گوشی‌های بدون جک هدفون 3.5 میلیمتری iss Roscosmos مجوز FCC آپدیت آیفون apple airpods 2018 کادیلاک پهپاد DJI تصویر برفی یخ خشک نوکیا 3310 جدید شیلی کرایسلر گلکسی A8 سامسونگ کرایسلر Pacifica حسن روحانی سامسونگ گلکسی a8 مریخ پیمای Curiosity شرکت اوپو جک اس 3 خودروهای هیبریدی موتور جستجو سامسونگ گلکسی اس 8 پلاس هاست پتنت های گوشی تاشو سامسونگ جیپ تبلت مایکروسافت جیپ چروکی خودروی هیبریدی قیمت خودروهای جک نسخه جدید نوکیا 3310 باتری آیفون 6 جستجو در گوگل volkswagen نیسان آیفون ۶ اس پلاس جیلبریک iOS آیفون 6 پلاس جیلبریک آی او اس سدان دامنه بامیلو حیات بیگانه فراری Renault میراث جهانی یونسکو کشف حیات بیگانه آپدیت جدید سامسونگ آپدیت سامسونگ تندر 90 گلکسی نوت 5 توقف تولید کنجکاوی فولکس واگن سدریک واردات آیفون تمدن باستانی شرکت های مجاز به واردات آیفون آثار باستانی حیات در مریخ فناوری واقعیت مجازی ایمیل فسیل کاوشگر کنجکاوی Lexus LIT IS مجوز واردات آیفون ایتالیا تاکسی آنلاین محافظ صفحه نمایش باتری هواوی صفحه نمایش گلکسی اس 8 تاریخ راه اندازی 5G کشور فضایی مواد خودترمیم تلویزیون فیلیپس تلسکوپ EELT هواوی آنر نوت 8 هواوی آنر وی 8 نمایشگر خودترمیم چیپ خودرو شبکه اینترنت ۵ جی تومور مغزی هواوی آنر وی 9 تست باتری اسپیکر JBL شبکه 5g فضا ترمیم بدنه خودرو آنر وی 8 کمپین سامسونگ کروم باکس زندگی در فضا سیستم عامل کروم دانلود لانچر آنر نوت 8 شهر فضایی ال جی دیسپلی اندروید تی وی تلسکوپ هواوی آنر 8 صفحه نمایش آیفون سیاره زمین philips ces 2018 تعمیر آنر وی 9 Arecibo چیپ سامسونگ میزو ام 6 نوت ربات هوشمند پنل نمایشگرهای OLED ال جی تراپیست-1 آموزش اینستاگرام پیوند عضو ربات پیشخدمت پنل OLED حسگر اثر انگشت سیناپتیکس پروژه هارپ هواوی آنر وی 10 کارما گوپرو آیپد بنز ستاره های نوترونی پهپاد دوربین دار تلویزیون oled ال جی پرچم دار سامسونگ آموزش ال جی oled دوچرخه سواری دوربین شیائومی برخورد اجسام فضایی بهترین گوشی های چینی جیونی تناسب اندام تثبیت کننده تصویر اپتیکال اجسام فضایی سرطان ردمی 5 منطقه 51 سفر به ماه عینک هوشمند دوچرخه سواری ایستگاه فضایی عینک هوشمند solos عینک هوشمند لرزش گیر عبور سیارک از کنار زمین تعرفه اینترنت نوترینو پروژه Asgardia رنو تلیسمان 2017 اسنپ‌دراگون 652 انفجار باتری مک بوک 13 اینچی مینی لپ تاپ مک بوک دوج گوشی لنوو مک بوک ایر پاساژ علاالدین اسنپدراگون 821 کوالکام منفجر شدن باتری آیفون لپ تاپ دانش آموزی فروش رنو تلیسمان ورنی رنو داستر اسنپدراگون 820 ساعت هوشمند مایکروسافت هواوی EMUI لپ تاپ اندرویدی دانگ فنگ اچ 30 کراس کاشف کامپیوتر همه کاره اپرا مینی کامپیوتر ایسوس H30 Cross گوشی های اچ تی سی دانشمند ایرانی پژو پارس پاول دورف رابط کاربری EMUI فتوشاپ گوشی جدید لنوو دوش هوشمند ویدیوی تایم لپس پژو پارس اتومات عارضه پوستی سامسونگ گلکسی جی 7 اسنپدراگون 835 انگری بردز اتفاقات پس از مرگ بسته اینترنت نامحدود همراه اول شبکه های اجتماعی داخلی اولین کشور ساکن در فضا المپیک تلویزیون QLED بازی اندرویدی کوپه action launcher جپن دیسپلی اکشن لانچر آنر 8 لایت المپیک زمستانی 2018 شبکه های داخلی بسته اینترنت همراه اول المپیک زمستانی اولین ملت فضایی بدن انسان پس از مرگ اینترنت همراه اول معماری های عجیب Asgardia ساندبار ال‌جی اینترنت نامحدود میکرو اس دی بازی آی او اس کارت حافظه ساندبار SJ9 تراشه Kirin 950 تراشه Kirin 960 بازی آیفون بازی اندروید کانورتیبل اولین تمدن فضایی تراشه هلیو X20 اینترنت نامحدود شبانه میکرو اس دی 512 گیگابایتی آزگاردیا گسل های ایران مشخصات گلکسی اس ۹ صفحه نمایش اولد واچ او اس 4 طرح های گلکسی اس ۹ فیلم برداری 360 درجه آیفون تویوتا پریوس ایرتویا مکمل غذایی محصول جدید ایران خودرو واچ او اس نرم افزار امنیتی بازار خودرو پژو 207 خودرو خارجی قیمت پژو 207 چاپ 3 بعدی USB Type C نمایشگر هوشمند لرزه پرینت سه بعدی بارش شهابی تصویربرداری 360 درجه مدیر هواوی ماشین لباسشویی سامسونگ ادواش گوشی هوشمند سامسونگ سیگنال فضایی مرموز دانلود نسخه جدید تلگرام سیگنال فضایی به روز رسانی تلگرام ماشین لباسشویی سامسونگ AddWash گوشی سامسونگ مدیریت ایمیل گوگل مایکروفرهای هات بلاست سامسونگ پیکاپ وانت پژو 301 ادوارد اسنودن تغذیه رشوه سیگنال مرموز اختلال در تلگرام پژو تقویم نجومی لپ تاپ هیبریدی لنوو پلیمر پیشرفت هوش مصنوعی فلش مموری سن دیسک آینده هوش مصنوعی اسپرینت سرقت اطلاعات کاربران رنو فلوئنس خود ترمیم ترس از هوش مصنوعی عکاسی کمدی حیات وحش فلفل تند خودروی الکتریکی خطر هوش مصنوعی اسنپ حیات وحش خودرو هوشمند محافظ خود ترمیم نمایشگر AI سرقت اطلاعات بانکی خسوف آکیولس تاکسی پرنده چاپ سه بعدی فیلم 2017 درگاه USB نوع C خودرو داخلی قیمت پژو 207 جدید اتوماتیک اندروید 8.1 فیلم سینمایی هدست واقعیت مجازی شیائومی Mi VR باگ امنیتی وان پلاس انواع ویروس صفحه نمایش 4k بدافزار اندروید فناوری چاپ 3 بعدی هدست واقعیت مجازی تاکسی خودران سیگنال رادیویی مرموز هدست واقعیت مجازی مستقل دستیار صوتی الکسا پنجره ویروس کامیپوتر آلمان کوچکترین گوشی ورژن جدید آی او اس هرم جیزه ویروس کوچکترین گوشی موبایل جریمه قطار سلاح الكترومغناطيسي دیجی کالا ویروس موبایل مضرات موبایل اسکنر اثر انگشت نوری بی وای دی ارتش چین تلویزیون های هوشمند ال جی شارژ بی سیم انواع ویروس های کامپیوتری لکسوس پتنت اپل کریسپر آمریکای شمالی اسکوتر برقی کوآدکوپتر آمازون الکسا گوپرو الکسا آمازون تلویزیون ال جی کانادا Kickstarter ایرباد بی سیم تکنولوژی شارژ بی سیم استرالیا باج افزار ممنوعیت واردات خودرو برخورد سیارک با زمین مهندسی ژنتیک سونی اکسپریا ایکس زد 2 آشناپنداری ماشین لباسشویی امواج رادیویی FRB تلویزیون جدید پاناسونیک لایت فون Deja vu فروشگاه چارسو ال جی اسکوتر رصدخانه ماشین لباسشویی جدید سامسونگ قطار برقی آمار فروش سامسونگ دژاوو ستاره شناسی حافظه آمار فروش اسکوتر الکتریکی تلویزیون OLED ماشین لباسشویی Samsung اس ام اس ال جی جی 5 panasonic ces 2018 بنتلی گوشی ویوو آیفون اولد هواوی میت اس ای سیارک Bennu بنتلی بنتایگا آیفون اس ای 2017 پیامک فروشگاه ال جی اپل آیفون اس ای ال جی وی 20 گوشی جدید اپل تلویزیون بکاپ گیری از پیامک چری تیگو 5 نگین خودرو شرکت های واردکننده خودرو آپدیت هواوی آنر 8 تایتان هایسنس قمر تایتان madcatz سامسونگ گلکسی ای 8 قیمت خودروهای داخلی رنو کولئوس قیمت خودروهای ام وی ام اسپیکر بلوتوثی اسپیکر پرتابل اپل آیفون اس ای 2 wechat سیستم عامل آی او اس پیش فروش محصولات ایران خودرو هواوی پی 20 پرو آی او اس ربات ها در آینده قیمت ماشین ios آخرین نسخه تلگرام دی اس 5 ال اس دی اس 6 دی اس 5 اپلیکیشن تلگرام لپ تاپ دل دی اس 3 فروش خودروهای دی اس فرازمینی ها فیزیک کوانتوم تیم کوک پول دیجیتالی فصل دوم گرند تور سامانه ثبت شناسه گوشی های تلفن همراه لامبورگینی اعماق اقیانوس کوانتوم لپ تاپ لنوو پدیده های عجیب خودرو بدون راننده پدیده عجیب دانلود huawei ces 2018 هواوی پی اسمارت ماوس گیمینگ گوشی جدید میزو اسنپدراگون 670 ماوس گیمینگ قیمت محصولات سایپا جونو سرفیس جعبه گشایی دوربین دوگانه هواپیما سازمان فضایی ناسا رجیستری آیفون قیمت محصولات پارس خودرو شیائومی می میکس 2 شیائومی ردمی 4 ایکس اکتشافات اتومبیل های خودران درمان سرطان دارو اختلال تلگرام هارپ شیائومی می نوت 3 هواوی آنر ویو 10 اسکنر اثر انگشت اپتیکال کاسینی دستاوردهای علمی بنچمارک آنر ایربگ باتری گوشی هواوی آنر 8 لایت ایمنی پاوربانک تشخیص چهره ویندوز ۱۰ هوم پاد انفجار باتری آیفون تهران زمین تخت اکسپریا ایکس زد 2 اپلیکیشن پیام رسان جک هدفون مرگ امواج موبایل گوشی کوچک مغز انسان سانگ یانگ رکستون جدید سانگ یانگ Rexton مغز روانشناسی رامک خودرو اپل تی وی رژیم غذایی ماه گرفتگی بدافزار اندرویدی دستیار گوگل دوربین 360 درجه ای شرایط فروش ایران خودرو اندروید پی اندروید 9 بازار چارسو چری آریزو 5 حسگر اثر انگشت نوری آیفون ۲۰۱۸ شبکه های اجتماعی حسگر اثر انگشت اپتیکال ال جی جی 6 چارسو آیفون اس ای بهترین برنامه های آی او اس بهترین اپلیکیشن های آی او اس آیفون 7 پلاس پرچمدار ال جی ربات ال جی ساعت هوشمند گوشی اوپو مومیایی نرم افزار پینترست کانسپت soundcloud سایت Quora هوندا اپل آیفون 8 کروم بوک شارژر بی سیم اچ تی سی یو 11 کوالکام اسنپدراگون تراشه Kirin 970 اپل آیفون 10 کشف حیات در مریخ خودرو مفهومی مشکل باتری آیفون بازی های واقعیت مجازی سایپا کوییک دی اس 7 شرایط فروش محصولات پارس خودرو ds 7 زد تی ای بازی واقعیت مجازی هیوندای اکسنت خودرو کانسپت جیمیل هیوندای آی 20 سرفیس فون گارمین سونی اکسپریا ایکس زد پریمیوم حیات فرازمینی گلکسی جی ۲ موتورولا موتو زد مدیاتک شی ناشناس پرنده نمایشگاه خودرو دیترویت بیکسبی نمایشگاه CES لوازم خانگی ال جی حیوانات عجیب اجاق گاز garmin ces 2018 بهترین گوشی سال نمایشگاه خودرو سامسونگ گلکسی نوت 9 گوگل پیکسل 2 ایکس ال موتو زد 2 پلی گوگل پیکسل 2 dji ces 2018 شیائومی می 6 نمایشگر سامسونگ سامسونگ گلکسی آن 7 اچ تی سی یو 11 آیز فیات کرایسلر مرسدس‌ بنز گوشی ارزان چیپست کوالکام تلویزیون 8K پارس خودرو نوکیا 3310 ماه گوشی انعطاف پذیر سامسونگ پروژکتور 4K پروژکتور میتسوبیشی اوتلندر ابرماه آپدیت اینستاگرام استانداردهای جدید خودرو هواشناسی منظومه خورشیدی خدمات پس از فروش خشکسالی گوشی منعطف سامسونگ باران قیمت میتسوبیشی میراژ پوست کایرین هواوی اولین پردازنده ARM ویندوز 10 عجیب ترین کشف ها سرعت شارژ باتری ویندوز 8 کهکشان راه شیری آلکاتل گوشی آلکاتل قیمت میتسوبیشی ای اس ایکس قیمت میتسوبیشی لنسر پرشیا خودرو بهترین بازی ها مدیران خودرو منظومه شمسی واقعیت ترکیبی هواوی میت 10 پورشه دیزاین آلودگی هوا تلویزیون سامسونگ اتفاقات عجیب زیست شناسی تلویزیون QLED سامسونگ انویدیا موتو مود قیمت محصولات چری در ایران Nasa چری تیگو 7 تی سی ال پاناسونیک فضاپیمای بیگانه درمان پیری شرایط فروش محصولات سایپا کیهان کره زمین آب و هوا تصاویر دیدنی ایستگاه فضایی بین المللی بیل گیتس اپل واچ اچ تی سی 10 سوفیا ربات انسان نما پیری کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه دی اس وی چت آپدیت تلگرام سنهایزر آیفون 6 پیش بینی زمین لرزه قیمت محصولات ایران خودرو سلفی‌ خودرو الکتریکی هواوی پی 20 اندروید سامسونگ گلکسی اس 8 سامانه ثبت سریال گوشی باتری شاسی بلند همراه اول رجیستری دوربین سلفی دانلود تلگرام بهترین گوشی های 2017 اسپیکر گوگل کروم سونی اکسپریا ال 2 ربات وان پلاس 5 دانلود گرند تور گرند تور هیوندای توسان هیوندای النترا اتومبیل خودران آنر 7 ایکس شرایط فروش محصولات ایران خودرو تایم لپس فالکون 9 jbl ces 2018 بدافزار هدفون جبرا فروشگاه اینترنتی خودرو شاسی بلند بی ام و گوشی تمام صفحه جی بی ال اسپیس ایکس بوئینگ نیروی دریایی آمریکا چین لپ تاپ هیبریدی شارژر اچ تی سی یو 11 پلاس سونی اکسپریا ایکس زد 1 اچ تی سی اچ پی هدفون بی سیم telegram گوشی های هوشمند Reddit ردیت ریزر شورلت گوشی اندرویدی نوکیا سامسونگ گلکسی جی 2 گوشی جدید اچ تی سی دوبله فارسی یوفو اچ تی سی یو 12 تراشه اسنپدراگون فیلیپس بشقاب پرنده پراید فورد آب سیارک اگزینوس هواوی آنر سانگ یانگ چری هواوی آنر 8 پرو هیوندای سوناتا پیام رسان های داخلی فضای مجازی آیفون 7 آیفون 9 خانه هوشمند کیا سراتو واتس‌ اپ گوشی جدید ال جی تعرفه اینترنت لپ تاپ ایسر کیا فیلتر اینستاگرام دنا پلاس acer ces 2018 ایسر هواوی پی 11 دل زمین شناسی میزو آرین موتور قیمت گوشی قیمت موبایل اسپیکر هوشمند وان پلاس 6 سونی اکسپریا ایکس ای 2 آیفون 6 اس اندروید اوریو رنو نوکیا 6 سامسونگ گلکسی ای 8 پلاس 2018 سامسونگ گلکسی ایکس رفع فیلتر تلگرام سونی اکسپریا ایکس ای 2 اولترا پیش بینی زلزله اینتل بازی های رایانه ای آنر 9 هدفون اوپو فولکس واگن قیمت خودروهای میتسوبیشی در ایران هیوندای سانتافه گوشی منعطف گوشی تاشو سامسونگ واقعیت مجازی آپدیت آی او اس ساندبار هواوی میت 10 لایت پیام رسان گوشی انعطاف پذیر dell ces 2018 گوشی جدید نوکیا آیفون وان پلاس 5 تی تراشه چیپست گلکسی ایکس ثبت سفارش خودروهای خارجی هوش مصنوعی اسنپدراگون دستورالعمل جدید واردات خودرو asus ces 2018 واقعیت افزوده ال جی وی 30 گوشی جدید هواوی hp ces 2018 آی او اس 11 اینترنت گلکسی اس 8 پلاس حسگر اثر انگشت روی صفحه نمایش نمایشگاه خودرو دیترویت 2018 lenovo ces 2018 ناسا سامسونگ گلکسی ای 8 2018 واردات موبایل سرعت گوشی ویوو قیمت خودروهای وارداتی هواوی آنر 7 ایکس اسکنر اثر انگشت زیر صفحه قطعی تلگرام ال جی جی 7 ایسوس لنوو نوکیا 9 کرمان موتور تویوتا تعرفه واردات خودرو فیلترینگ موجودات فضایی هیوندای گلکسی اس 8 واردات خودرو وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ارز دیجیتالی اینستاگرام وان پلاس قیمت خودروهای هیوندای هواوی آنر 9 کوالکام سایپا زلزله بزرگ تهران بیت کوین samsung ces 2018 خودروهای وارداتی باتری آیفون مایکروسافت اسنپدراگون 845 گوشی جدید سونی موبایل بانک هواوی گوشی جدید سامسونگ گلکسی نوت 8 آیفون ایکس رپورتاژ آگهی گوشی تاشو sony ces 2018 سرعت آیفون اسکنر اثر انگشت اچ ام دی گلوبال وردپرس lg ces 2018 برترین ها محمد جواد آذری جهرمی ایران خودرو اندروید 8 سونی نمایشگاه mwc 2018 اپل آیفون ایکس آیفون 10 اندروید 8 اوریو طرح رجیستری گوگل رفع فیلتر زمین لرزه سامسونگ گلکسی نوت 8 فیلتر تلگرام زلزله قیمت خودرو ال جی هواوی میت 10 پرو تلگرام سامسونگ اپل سامسونگ گلکسی اس 9 پلاس سامسونگ گلکسی اس 9 هواوی میت 10 نمایشگاه CES 2018 اطلاعات اخبار هنرستان شهیدان آرمین فناوری اطلاعات فناوری ندای آغاز